У новому пакеті допомоги США нададуть Україні крихітні нанодрони Black Hornet – ЗМІ

66

У новому пакеті допомоги вартістю близько 400 мільйонів доларів США передатуть Україну партію крихітних нанодронів Black Hornet, які використовують для ведення розвідки.

Джерело: AP з посиланням на неназваних американських посадовців, “Європейська правда”

Деталі: Агентство зазначає, що Black Hornet – це крихітні нанодрони, які використовуються переважно для збору розвідувальної інформації. Україна вже отримувала їх від інших західних союзників.

Крім того, до пакету також увійдуть боєприпаси різного типу, зокрема ракети до систем HIMARS, ракети до комплексів ППО NASAMS, а також артилерійські боєприпаси.

Також США передадуть протитанкові ракетні комплекси Javelin і ПЗРК Stinger.

Пакет також міститиме 32 бронемашини Stryker, обладнання для розмінування, ракети Hydra-70, міномети і мільйони набоїв для стрілецької зброї.

Нагадаємо: 

  • Агентство Reuters повідомляло, що новий пакет допомоги Україні надаватиметься через механізм Presidential Drawdown Authority, який дозволяє передавати зброю та спорядження безпосередньо зі складів армії США. Це вже буде 43-ій такий транш з лютого 2022 року.
  • 19 липня Міністерство оборони США оголосило про новий пакет військової допомоги Україні загальною вартістю 1,3 мільярда доларів.
Читати також:
У Бердянську пролунав потужний вибух
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.