Раміна Есхакзай під час обстрілу стрибнула в окоп і жахнулася побаченим

100

Українська блогерка і журналістка Раміна Есхакзай поїхала у відрядження під Бахмут, де разом з судмедекспертом планувала зняти новий випуск для свого Youtube-каналу.

У той час, коли вона перебувала на позиціях Третьої окремої штурмової бригади, почався обстріл. Як розповіла дівчина, за ними стежив ворожий безпілотник “Орлан”.

“Вийшло так, що спочатку ми довго сиділи в командному пункті для того, щоб росіяни не помітили активність біля цього пункту. Коли ти перебуваєш з бійцями під землею, ризикувати і їхати на зйомки, щоб наразити всіх на небезпеку — це неприйнятно для мене. Згодом ворожий “Орлан” полетів, ми висунулися на позиції, де була розбита 72 окрема мотострілецька бригада РФ. Через деякий час ворожий безпілотник знову з’явився, і ми тричі почули прильоти”, – розповіла Раміна.

За її словами, їй разом з командою довелося ховатися в окопах, щоб убезпечити себе. Там вона побачила череп вбитого росіянина та інші залишки його тіла. 

“По нам почав працювати безпілотник, ми відразу заскочили в окоп, в той самий окоп, в якому знаходилися залишки трупа ворога. У лісопосадках нестерпно смерділо трупами. Я дуже точно пам’ятаю цей запах”, – підсумувала Раміна.

Нагадаємо, раніше Раміна обурилася тим, що українці за кордоном говорять російською.

Читати також:
У Росії заявили про загибель Віталія Козловського на фронті
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.