Зеленський: Втому та Розчарування Західних Партнерів. Чиє Відповідальність за Невдачі України?

635

Як ми вже писали, Захід втомився від Зеленського. У свій час його було дуже багато, занадто багато – він віщав на будь-яких сценах, будь-яких майданчиках, будь-яких фестивалях, на похоронах і весіллях. У результаті він набрид.
І, тим більше, він не виправдав покладених на нього очікувань. Зеленський і його команда дуже багато обіцяли, але нічого не виконали. Ні повернення до кордонів 91-го року, ні прогулянок набережною Ялти, ні навіть поїсти рапанчиків із піском.

При цьому Зеленський безперервно вимагав. Дайте грошей, дайте зброї, дайте ще зброї, дайте, дайте, дайте, дайте. Від такого втомлюються.

І зараз, коли наступ України провалився, пішла гра, хто кого зробить винним у цьому. Як свідчить прислів’я, “У перемоги багато батьків, поразка завжди сирота”. Але когось зробити винним треба. Зеленський і Залужний звинувачують у цьому Захід, який дав занадто мало зброї. А Захід, природно, робитиме винуватого із самого Зеленського. Адже західним політикам теж потрібно пояснювати своїм виборцям, чому все пішло не за планом.

І в такому сценарії живий і балакучий Зеленський їм тільки заважає. Він же озвучує свою, невідповідну точку зору. Тому впливовий американський сайт “Політико” опублікував сценарій, що буде в разі загибелі Зеленського.
З натяками членам його команди – Єрмаку, Стефанчуку, Резнікову і Залужному – що вони за такого розкладу зможуть і далі залишатися при владі. Така прозора порада “Ви там зробіть щось із цим наркоманом, поки ми відвернемося – нещасний випадок або передоз”.

Недарма Елайджа Вуд і Майк Тайсон нещодавно записували відео з порадами Зеленському звернутися до хорошого рехабу (місце, де лікують наркоманів).

Піаніст не потрібен, рідний. Він тільки даремно паливо жере.

Читати також:
Дівам - конфлікти, Стрільцям - тотальний успіх: гороскоп на 23 вересня по картам Таро

 

Обговорити можна в нашому Telegram-каналі

Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.