Зеленський: Ми не проміняємо навіть село з одним дідом на жоден статус

87

Президент Володимир Зеленський виключив можливість будь-яких компромісів стосовно майбутнього членства України в НАТО в контексті ймовірних переговорів із державою-агресором щодо територій.

Джерело: Зеленський на пресконференції 12 липня за підсумками Вільнюського саміту НАТО, цитує “Європейська правда”

Деталі: Голова держави прокоментував інформацію, що США й Німеччина нібито навмисне ухиляються від надання Україні чітких часових меж вступу в Північноатлантичний альянс на випадок, якщо питання членства стане об’єктом переговорів із РФ.

Пряма мова: “Я впевнений, що зрадницької позиції не буде від Байдена і Шольца, але при цьому я повинен сказати, що ми ніколи не обміняємо будь-який статус на будь-які наші території. Навіть якщо це буде одне село, в якому живе один дід.

Ми не віддамо наших територій і ніколи не будемо міняти на заморожений конфлікт. Цього ніколи не буде. Мою позицію чітко знають наші партнери”.

Нагадаємо, за інформацією “Європейської правди”, Білий дім виступає проти швидкого вступу і запрошення України, зокрема через те, що у команді Байдена вважають за необхідне лишити для України простір для торгівлі з Росією. Мовляв, “а якщо виникне ідея обміняти мир на невступ України до НАТО?”

Президент Володимир Зеленський вважає, що умови вступу України до НАТО, висунуті членами Альянсу у рішенні саміту, є безпековими. Коментуючи рішення НАТО про те, що запрошення до вступу надійде тільки після “виконання умов”, Зеленський запевнив, що у нього є своє розуміння того, коли це станеться.

Читайте також: Альянс без плану дій: чому саміт НАТО у Вільнюсі став провалом та що варто робити Україні.

Читати також:
У Міноборони подумують над звільненням трьох командувачів – джерела
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.