“Впав у судомах”: зірка “Бою з тінню” потрапив до лікарні

86

У РФ терміново госпіталізували актора з фільму “Бій з тінню”. Микита Звєрєв впав у судомах і втратив свідомість після вистави.

Крім цього, у актора почалися проблеми з пам’яттю. Коли лікарі привели його до тями, він не пам’ятав, що відіграв спектакль.

“За нашою інформацією, все сталося в магазині, куди Звєрєв зайшов одразу після постановки. Зірка фільмів “Містер нокаут”, “Бій з тінню” і “Грозові ворота” знепритомнів і впав у судомах. Лікарі, що прибули на місце, зафіксували у актора короткочасні провали пам’яті – він навіть не міг згадати, чи відіграв спектакль”,-повідомляє російський Telegram-канал Mash.

Відомо, що актор знаходиться в лікарні. Медики вважають, що у Звєрєва перевтома. За даними ЗМІ, актор мало спав і страждав від проблем з тиском. Нині за його станом стежать лікарі, ніяких прогнозів вони не дають.

Що актор Микита Звєрєв говорить про війну

Російський актор, який знімався в серіалах “Єфросинія”, “Територія краси”, а також у фільмі “Бій з тінню”, мовчить про повномасштабну війну. Він не засудив путінський режим.

Ще у 2017 році Звєрєв видав свою позицію. Він знявся в пропагандистському фільмі “Крим”, в якому росіяни спробували показати свою версію подій, що почалися у 2014 році. Звєрєв грав одного з “беркутівців”. Увесь фільм складається з пропагандистських ідей, якими росіяни намагаються виправдовувати свою агресію.

Читати також:
Анна Трінчер налякала фото з лікарні: "Не чекайте мене"
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.