Умєров заявив, що звільнення Залужного не планується

40

Міністр оборони України Рустем Умєров 12 грудня у коментарі журналістам заявив, що заміна головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного не планується.

Джерело: Умєров у коментарі кореспондентці Суспільного під час спільного брифінгу з міністром оборони Латвії

Пряма мова: “У військовому керівництві завжди є перехідні речі, які були до мене, і з якими я дуже відкритий до суспільства і до своїх колег ставлюся. У цьому плані питання таке не стоїть. Я знаю, його розкручують і зовнішньо, і внутрішньо. Ми сьогодні були разом із главкомом, вітали командувача Сухопутних військ. Я завжди жартую з цього питання з Валерієм Федоровичем, кажу: “Хто на цей раз тебе звільняє?””

Деталі: Також Умєров зазначив, що щодо змін військового командування він завжди відкритий. Якщо плануватимуться якісь зміни, він про них комунікуватиме.

Передісторія:

  • “The Economist” написав статтю про те, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим “політичне поле битви” у Києві, Зеленський вбачає конкурента в Залужному, а політична гризня шкодить Україні.
  • Водночас за інформацією від джерел “Української правди”, Зеленський спілкується з деякими командувачами ЗСУ в обхід Залужного, що заважає Залужному командувати всією армією. 
Читати також:
''Іскандерами'' по Чернігову: окупанти убили 14 людей, 60 − поранені
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.