Шольц анонсував постачання Україні Patriot, IRIS-T та ракет у найближчі ”тижні та місяці”

5

Канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував у найближчі “тижні та місяці” постачання в Україну нових засобів ППО, зокрема однієї системи ЗРК Patriot, а також ракет та боєприпасів. 

Джерело: Шольц на Конференції з відновлення України в Берліні у вівторок, “Європейська правда”

Деталі: Канцлер зазначив, що сильна та вільна європейська Україна “переможе російський імперіалізм” і повідомив про заплановані поставки озброєнь.

“Найзагальніша потреба української армії зараз – це боєприпаси, зброя, особливо системи ППО. Тому протягом найближчих тижнів та місяців ми поставимо в Україну третю систему ППО Patriot, установки IRIS-T, “Гепарди”, ракети та боєприпаси”, – сказав Шольц. 

Він закликав присутні на конференції держави підтримати німецьку ініціативу зі збільшення спроможності української ППО “всім, чим вони можуть”. 

Нагадаємо:

  • У травні Німеччина повідомила про початок навчань українського екіпажу на третій системі ППО Patriot, яку отримає Київ.
  • Вона також очолила ініціативу з пошуку засобів протиповітряної оборони для України по всьому світу.
  • Деякі держави, зокрема США та Румунія, розглядають можливість надання Україні по одній батареї Patriot, а Італія має намір надіслати систему SAMP/T після саміту “Групи семи” у червні.
Читати також:
Макрон оголосив коаліцію для постачання в Україну ракет великої дальності
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.