“Щоб на тебе ракета впала”: TAYANNA висловилася про брата-співака, який живе в Росії

14

Популярна українська співачка Тетяна Решетняк, більш відома як TAYANNA, розповіла про свого брата – відомого артиста Мішу Марвіна. Виконавиця зізналася, що рідна людина бажала їй смерті.

TAYANNA неохоче розповідає про молодшого брата, який, живе в Росії. За словами Тетяни, вона не підтримує зв’язок з Мішею, який став на бік путінського режиму. Зірка повністю припинила спілкування з Марвіним.

"Щоб на тебе ракета впала": TAYANNA висловилася про брата-співака, який живе в Росії

Співачка живе у Києві і щоденно чує тривоги і вибухи. При цьому її брат, який зрадив батьківщину, не лише не підтримує сестру, а ще й бажає їй смерті. Решетняк зізналася, що отримувала гнівні повідомлення від Міши.

“Я цю тему абсолютно не підіймаю. Взагалі про брата в інтерв’ю я не підіймаю цю тему, тому що як я вже пояснювала, я не несу відповідальність за інших людей, за братів, за сестер. Моя позиція, мені здається, абсолютно ясна. Мені здається, що питань не має бути. Коли ти відкриваєш Instagram і читаєш повідомлення: “Щоб ти здохла”, “Щоб на тебе ракета впала”. Тут крапка”, – поділилася TAYANNA.

Проросійська позиція Міши Марвіна

Марвін родом з Чернівців. Вся його родина живе в Україні, на відміну від нього, який багато років тому виїхав в Москву. Зараз співак будує свою кар’єру в РФ та співпрацює з музичним лейблом Black Star.

"Щоб на тебе ракета впала": TAYANNA висловилася про брата-співака, який живе в Росії

На початку російського повномасштабного вторгнення Міша був на відпочинку в Дубаї. Однак 2 березня він підтримав Україну і виступив проти війни. Після цього він припинив роботу з Black Star.

Проте виконавця вистачило ненадовго. Вже у вересні 2022 року він змінив свою думку і повернувся в Росію. Марвін видалив всі дописи про війну і продовжує замовчувати про терористичні дії Кремля. До слова, співак навіть випустив спільну пісню з відомою путіністкою Валерією.

Читати також:
13 квітня: церковне свято сьогодні, кого треба пом'янути, заборони дня

Нагадаємо, раніше TAYANNA показала рідкісні знімки з 11-річним сином та дала пораду шанувальникам.

Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.