Плодів буде вдвічі більше: чим обов’язково полити гарбуз у липні

5

У липні настає відповідальний час, коли гарбуз починає формувати зав’язі та плоди. У цей період рослина потребує фосфору для коренів і калію для плодів. При цьому азот стає другорядним, адже він може відстрочити дозрівання плодів.

Сьогодні розглянемо, чим удобрити гарбуз у липні, щоб отримати прекрасний урожай восени.

Чим підживити гарбуз у липні

Найпростішим варіантом є внесення вже готових добрив, які продаються в магазині.

Так, розводимо на відро води 15 грамів сульфату калію і 20 грамів суперфосфату. Поливаємо так раз на 10 днів. Ще можна взяти комплексне добриво. На відро води беремо 15-20 грамів нітроамофоски і також поливаємо.

Удобрити гарбуз у липні можна і за допомогою органічних підживлень.

Дуже ефективним себе показує настій з деревної золи. На відро води потрібно взяти 200 грамів засобу. Настоюємо добу і потім вливаємо по літру під кожен кущ гарбуза. Це допоможе підвищити цукристість плодів.

Щоб зробити настій із кропиви, потрібно наполовину наповнити нею відро і залити водою. Залишаємо так на тиждень, а потім розбавляємо у співвідношенні 1 до 10 і поливаємо.

Для дріжджового розчину беремо:

  • 100 грамів цукру;
  • 100 грамів дріжджів;
  • відро теплої води.

Настоюємо кілька днів, розбавляємо у співвідношенні 1 до 5 і поливаємо. Це допоможе з ростом коренів.

У жодному разі в цей період не вносьте свіжий гній. Він здатний обпалити коріння і зробити рослини вразливими для грибкових хвороб.

Наостанок розглянемо ще один хороший варіант. Для цього розводимо у воді кілограм коров’яку (1 до 10) або курячого посліду (1 до 20). Потім рідину потрібно настоювати. Коров’як – тиждень, а послід – до 10 днів. Вносимо під кожен кущ по літру.

Читати також:
Хижняк відповіла, як їй було зніматися разом із Стрельніковим в серіалі "Ключі від правди"
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.