Наступ ЗСУ: вибили ворога з позицій в районі Андріївки

88

Українські захисники вибили ворога з позицій південніше Андріївки, що в районі Бахмута. 

Джерело: Генштаб ЗСУ

Дослівно: “На бахмутському напрямку наші війська продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут. В ході ведення Силами оборони наступальних дій противник вимушено відійшов з позицій в районі південніше Андріївки, безуспішно намагався відновити втрачене положення північніше та західніше Кліщіївки, а також північно-західніше Курдюмівки. Важкі бої тривають”.

Наступ ЗСУ: вибили ворога з позицій в районі Андріївки deepstate

Деталі: Також Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на мелітопольському та бердянському напрямках, закріплюючись на досягнутих рубежах. 

Генштаб ЗСУ повідомляє, що ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці. Водночас противник продовжує чинити потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ, задіює резерви.

Нагадаємо: Коментуючи інформацію стосовно бойових дій поблизу Андріївки, речник Східного угруповання військ Сергій Череватий уточнив, що можливе звільнення цього населеного пункту покращить тактичне положення наших сил і дозволить розвинути успіх з метою оточення або витіснення військ противника з Бахмута.

Читати також:
Зеленський: Україна відступати не збирається, Путін нас боїться
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.