Лідер “Бумбоксу” Хливнюк показав, як сильно його змінила війна (фото)

56

Український музикант та лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк показав, як сильно його змінила повномасштабна війна. Він захищає Україну на фронті, а також займається благодійністю.

На своїй сторінці в Instagram Хливнюк розмістив нове фото. На ньому він позує у військовій формі, ймовірно, під час навчань або на позиціях. 

“16 місяців перегонів за існування української нації і Держави! Честь знати справжніх! Вічна пам’ять полеглим за майбутнє дітей у Європейській сім’ї гідних людей! Рядовий Хливнюк Андрій Володимирович”, – написав музикант.

Лідер "Бумбоксу" Хливнюк показав, як сильно його змінила війна (фото)

Помітно, що артист змінився. Раніше він мав не настільки стомлений вигляд. Втім, Хливнюк отримав чимало підтримки від фанів. Вони пишуть, що їм дуже подобається його нове фото. Також коментатори зазначили:

  • ” І ми всі за час війни так посивіли”
  • “Бо ми не титани, ми люди. З нами Бог і такі віддані сини України, як ви”
  • “Дякую кожному, хто на полі, памʼятаю всіх, хто назавжди в строю, молюся за кожного”.

Який вигляд Хливнюк мав до війни – фото

Раніше артист активно гастролював. Його гурт “Бумбокс” випускав нові хіти, музиканти давали концерти. Під час виступів Хливнюк часто посміхався та мав радісний вигляд.

Лідер "Бумбоксу" Хливнюк показав, як сильно його змінила війна (фото)

Що Хливнюк робить на фронті

На початку повномасштабної війни РФ проти України Хливнюк вступив до лав територіальної оборони. У березні 2022 року артист закликав окупантів покинути наші території, аби мати змогу повернутися додому живими. Під час ворожого обстрілу Хливнюк отримував поранення. Уламок пошкодив обличчя артиста, проте він усе одно продовжив захищати Україну та повернувся до тероборони після лікарні.

 У травні 2022 року стало відомо, що Хливнюк поїхав воювати на схід України. Артист керує ударними дронами.

Читати також:
Цим знакам Зодіаку загрожує серйозна небезпека: як уберегтися від проблем
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.