“Краще б мовчав”: у мережі негативом відповіли на повернення Винника

77

23 червня на YouTube вийшло велике інтерв’ю з Олегом Винником, який загадково кудись зник після початку повномасштабної війни. Музикант розповів, що зараз він бореться з хворобою. Його буквально “підняли і поставили на ноги” після ускладнень, але почувається він в цілому задовільно.

Винник додав, що зараз він перебуває в Німеччині як резидент. Виїхав вже після повномасштабного вторгнення РФ. Музикант нібито допомагав евакуюватися й іншим, але розповідати про це зараз не хоче. 

Що пишуть шанувальники Винника

  • “Приємно бачити Олега Анатолійовича живим. Хвороби – це “внутрішній ворог” багатьох людей. Рівень співчуття у кожного свій. У хворобах Бог випробовує наше оточення на стійкість…”
  • “Олеже, спасибі, що ви повернулися! Сподіваємося, що ви повернетеся не тільки в інтерв’ю, але і з музикою, і з концертами”
  • “Я щиро рада, у нашого Олега Анатолійовича все добре. І дуже вдячна за велику допомогу нашим воїнам. Сумуємо і чекаємо в Україні!”

Негативні коментарі на адресу Олега Винника

  • “Фраза “кожен повинен займатися тим, чим вміє” – це зневажливо перед тими, хто не був військовим, займався іншим. І пішов захищати. Або забрали. Так, гроші теж потрібні. Але прикриватися такою фразою – це нелегальна відмазка. Тому що використовують її всі, хто якимось дивом поїхав або втік”
  • “Краще мовчав би і далі, тому що слухати ці хіхікання в спокійній студії, коли в країні хлопці гинуть на фронті не хочеться”
  • “Занадто цинічно”
  • “Розчарування… Винник не щирий, сміх штучний! На жаль… Мета інтерв’ю – повернути любов слухачів. Але я впевнена, що частина шанувальників від нього назавжди пішла”
Читати також:
Шоколад чи квашена капуста: чим краще закушувати коньяк

Нагадаємо, Олег Винник розкрив таємницю про своє особисте життя.

Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.