“Якщо ти не заспокоїшся, то я тебе вб’ю”: відома акторка розповіла про аб’юзивні стосунки

7

Українська акторка Ірина Кудашова, яка відома за серіалом “Школа”, фільмом “Смак свободи” та іншими кінороботами, вперше розповіла про аб’юзивні стосунки.  

Виявилося, що у 18 років вона зустрічалася з хлопцем, який її принижував, маніпулював та робив боляче. Проте дівчина терпіла та не йшла від нього. 

“В мене не було фізичного насилля, але воно було моральне. Але якщо і далі стосунки б продовжилися, то було б фізичне. Хлопець якось сказав: “Якщо ти зараз не заспокоїшся, то я тебе вб’ю”. Мені стало так страшно за своє життя. Я розумію, що людина в пориві агресії може що завгодно зробити. Я плакала, я навіть боялася голосно плакати, щоб він не почув. Потім заспокоїлася, прийшла лягла в ліжко і ніби нічого не було”, – розповіла Ірина в програмі “У ліжку”.

Вона також додала, що інколи екс-обранець змушував її робити у ліжку те, чого дівчина не хотіла. Проте попри болісний досвід, її наступні стосунки теж були аб’юзивними. 

“Були погані стосунки і думаю, що все, наступні будуть кращі. Але ні. Я знову хотіла заслужити кохання, нам відпочинки я постійно вигадувала за свій рахунок, але дорікань було більше. Я захищала його перед батьками, всі бачили, що він до мене дуже погано ставиться. А я його захищала. Я шукала йому роботу, я йому знаходила проекти, я все для нього робила”, – наголосила акторка. 

А потім дізналася, що хлопець їй зраджує з колишньою. Той період Ірина згадує так: 

“Це були емоційні гойдалки. Був такий любовний трикутник, як потім виявилось. Пам’ятаю ніч, коли він не виходив на зв’язок один день. Я не сплю, телефон просто кожні 5 секунд набираю, а він просто не захотів зі мною спілкуватися, він поїхав до колишньої”.

Та імен своїх колишніх обранців вона називати не хоче, адже їм вже вибачила. А головне – це зрозуміла, що варта кращого ставлення та радить всім дівчатам не знецінювати себе. 

Читати також:
8 березня: церковне свято сьогодні, що цього дня потрібно зробити жінкам

Нагадаємо, раніше Ірина Кудашова закрутила роман зі старшим на 10 років чоловіком.

Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.