Даша Астаф’єва вразила формами у “прозорому” топі: “Витончена гнучкість”

89

Українська співачка Даша Астаф’єва показала, як повертається до занять йогою. Вона розповіла, що знову почала займатися. Але фанів зачарувала не тільки гнучкість зірки.

На своїй сторінці в Instagram розмістила допис, у якому продемонструвала, які приймає важкі асани. Для заняття йогою Астаф’єва обрала тісний костюм. Вона вдягла велосипедки та топ тілесного кольору, який здавався “прозорим” через відсутність принту або яскравих акцентів на тканині.

Помітно, що Астаф’єва може похизуватися гнучкістю. Вона “тягнула” тіло й старанно тренувалася. Співачка не приховує, що любить займатися спортом. Вона піклується про своє тіло та регулярно демонструє результати тренувань.

Даша Астаф'єва вразила формами у "прозорому" топі: "Витончена гнучкість"

Реакція мережі

Фани прийшли у захват від “спекотної” йоги та форм співачки. Вони хвалять гнучкість та витонченість Астаф’євої. Деякі також жартують, що точно не ризикнуть повторювати вправи, які виконувала співачка, адже потім можуть “зламатися”. Коментатори пишуть:

  • “Ніби мультик про пластилін дивишся”
  • “Мені одній вдома таке явно не варто робити. Бо відчуваю, що на якомусь етапі точно зламаюсь”
  • “Вау, яка красива та витончена гнучкість”.

Нагадаємо, раніше Астаф’єва зачарувала вигинами у спокусливій сукні. Вона не тільки показала стильний “лук”, а ще й розповіла, чого бажає російським окупантам.

Читати також:
Донька Брюса Вілліса показала важкохворого батька (фото)
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.