Астролог назвала рік закінчення війни

209

Астролог і таролог Яна Тимощук розповіла, що цього року повномасштабна війна в Україні не закінчиться. За її словами, вже зовсім скоро ми почнемо повертати свої території, виганяти загарбників з населених пунктів, але говорити про повне припинення бойових дій ще рано.

“Зараз ситуацію в країні можна порівняти з пораненою людиною. Попереду на неї чекає операція, але в цілому стан стабільно непоганий. Карти показують, що активні бойові дії можуть затягнутися на роки. Якийсь переломний момент може статися мінімум через рік. Але це не завжди буде в такій активній фазі”, – сказала Тимощук в інтерв’ю УНІАН.

При цьому вона переконана, що насправді тільки до 2030 року у нас буде повна ясність того, що відбувається. Поки ми будемо перебувати в підвішеному стані.

Крім того, астролог попередила, що незабаром все ж буде дуже “гаряче” на тих територіях, де йдуть активні бойові дії, тому вона рекомендує звідти виїхати. В першу чергу це стосується заходу України.

Нагадаємо, таролог Яна Тимощук в інтерв’ю УНІАН розповіла, які події відбуватимуться на фронті найближчим часом, які населені пункти під загрозою, чи закінчиться цього року терор нашої країни, і коли помре Путін.

Читати також:
Переможця Нацвідбору на Євробачення-2024 не названо: оголошення результатів перенесено
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.