Залишитеся старою дівою: як зрозуміти, що чоловік не збирається одружуватися

72

Психологи стверджують, що далеко не завжди відносини, навіть серйозні, закінчуються весіллям. Деякі чоловіки готові відвести свою кохану під вінець тільки на словах – на ділі ж виявляється, що дорослий чоловік не хоче одружуватися. Дізнайтеся в статті, чому так відбувається і чи є сенс давати йому час.

Чому чоловік не хоче одружуватися – психологія вибору

Найчастіше, причиною того, що чоловік не хоче одружуватися, але і не відпускає, виявляються його особисті психологічні травми. Для здорової людини весілля – це логічний наступний етап відносин, момент, коли союз знаходить більш чіткі обриси і рівень відповідальності. Коли люди перебувають у шлюбі, вони впевнені один в одному і в побудові спільного майбутнього.

Виходить, що якщо чоловік відмовляється від весілля, він:

 • не впевнений у своїх почуттях до вас;
 • вибирає між вами та кимось іншим;
 • знає, що ви не хочете за нього заміж;
 • матеріально не готовий утримувати сім’ю;
 • не “нагулявся” – занадто молодий для обов’язків;
 • боїться втратити свою свободу і незалежність.

Крім того, у вас можуть бути різні погляди на інститут шлюбу та сім’ї – якщо для вас одруження – це показник і гарантія, то ваш партнер може сприймати таку дію, як безглузді застарілі скріпи. Тобто, якщо чоловік не одружився до 45 років або після досягнення будь-якого іншого віку, старше 30, це може говорити про його внутрішню неготовність до подібного кроку.

Як себе вести, якщо чоловік не хоче одружуватися – тривожні дзвіночки

Навіть до такого педантичного питання варто підходити розумно – якщо у вас хороші відносини, ви чудово розумієте один одного, вам добре разом і весілля зараз не в пріоритеті, то можете почекати більш сприятливого моменту. Так би мовити, перевірити почуття.

Читати також:
Онук Білоножка розкрив останню розмову з дідом

Але є ситуації, коли варто почати бити тривогу. До них відносяться:

 • відсутність загального бюджету;
 • життя чоловіка за ваш рахунок досить тривалий термін;
 • повна байдужість до ваших проблем;
 • байдуже ставлення до життя вас і вашої родини;
 • відсутність знайомства і спілкування з його друзями.

Також подумайте, чи варто продовжувати відносини, якщо чоловік не хоче одружуватися, і до того ж взагалі не говорить про будь-яке спільне майбутнє всерйоз. Помріяти про нездійсненне 1-2 рази на місяць – це одне, а ставити реальні цілі і щось робити для їх реалізації – зовсім інше. 

Корисний лайфхак: поспостерігайте, наскільки активно чоловік вкладається в вас матеріально – від цього залежить ступінь його прихильності до вас. Жоден хлопець не буде інвестувати в жінку, на яку в нього немає планів.

Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.