У вас низька самооцінка: жіночі звички, які свідчать про невпевненість

11

Низька самооцінка може мати значний вплив на життя жінок, формуючи їхнє ставлення до себе. Цей внутрішній конфлікт може проявлятися у різних аспектах життя, від повсякденних ситуацій, спілкуванні з партнером до взаємодії в соціальних мережах.

Деякі наші буденні звички демонструють невпевненість, на що впливає привабливість жінки. Адже ні для кого не секрет, що впевнені жінки та ті, що приділяють багато уваги собі, привертають значно більше поглядів. Тож, розглянемо декілька ознак, через які ви можете мати не найкращий вигляд.

1. Постійні вибачення

Жінки з низькою самооцінкою часто просять вибачення за свої дії або за свою думку. Вони відчувають необхідність пояснювати або виправдовувати свої вчинки перед іншими, щоб уникнути критики. Відчуття провини – найгірше, що існує для них, тому нехтуючи власними почуттями, вони принижують себе і тим самим демонструють свою невпевненість.

2. Несприймання компліментів

Жінки з низькою самооцінкою можуть уникати компліментів або недооцінювати їх. Вони можуть відхиляти слова вдячності або навіть почуватися невпевненими у власних заслугах, вважаючи, що не гідні позитивної оцінки. Часто жінки ніяковіють від приємних слів, але так бути не повинно. Важливо адекватно оцінювати свою зовнішність, роботу та розум.

3. Порівняння з іншими

Жінки з низькою самооцінкою можуть постійно порівнювати себе з іншими, шукаючи підтвердження своєї неповноцінності. Вони можуть відчувати себе менш цінними або менш успішними порівняно з іншими жінками, навіть якщо об’єктивно це не так. В епоху соціальних мереж, коли знаменитості та блогери показують “ідеальну картинку”, це впливає на свідомість людей. Однак варто розуміти, що не існує ідеального життя, у всіх є недосконалості та проблеми. Кожен проходить свій шлях і ви вже неповторні.

Читати також:
Що подарувати на день народження Терезам: найкращі ідеї, які точно сподобаються

4. Страх нового досвіду

Страх провалу може змусити жінку з низькою самооцінкою уникати нових викликів та можливостей. Вона не готова до ситуацій, де її дії будуть критикувати або ж оцінювати, тому що боїться невдачі.

5. Перфекціонізм у всьому

Невпевнена жінка може прагнути до ідеальності в усьому, щоб довести собі та іншим свою цінність. Зазвичай вона намагається досягнути високих стандартів, але при цьому ніколи не відчувати себе достатньо добре. Доводити справи до кінця – це правильно, однак варто не забувати й про себе. Не потрібно заглиблюватися з головою у буденну рутину, чи роботу. Важливо знаходити час на себе, тому що ідеальність у кожного своя.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що розмови допомагають зміцнити стосунки. Психологи назвали 3 теми, які мають обговорювати пари.

Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.