Віка з “НеАнгелів” втекла в РФ і намагається будувати там кар’єру – блогер

69

Український блогер Богдан Беспалов, посилаючись на особисті джерела, повідомив, що екс-солістка групи “НеАнгели” Віка Смеюха виїхала в Росію. Там вона нібито намагається будувати свою кар’єру. 

“Я думаю, ви всі помітили, що співачка зникла з радарів. Ніхто не знає де вона. Але, як подейкують наші джерела, є ті, хто бачив Вікторію Смеюху на закритих заходах шоу-бізнесу країни-болота”, – повідомив Беспалов.

За словами Беспалова, вирушила вона туди нещодавно. Зірка нібито зрозуміла, що хоче розкішного життя, а в Україні домогтися його не змогла, ще й війна почалася. 

Про Вікторію Смеюху

Співачка родом з Харкова. Коли почалася повномасштабна війна, артистка була вдома разом з рідними. 

Як розповіла в одному зі своїх інтерв’ю колега Смеюхи, екс-“НеАнгел” Слава Камінська, квартиру батьків Вікі зруйнувала російська ракета. Сім’я довгий час залишалася в Харкові, звідти виїхала до Києва, потім – до Польщі. 

“Я написала її сестрі, її батькам протягом перших трьох днів… Прилетів у Харкові на Сумську [вулицю] снаряд”, – говорила Слава.

Сьогодні свою сторінку в Instagram Віка не веде. Остання публікація датується 14 жовтня 2022 року, коли Смеюха українською мовою привітала всіх захисників і захисниць України зі святом, але є нюанс – знаменитість опублікувала фото, на якому вона позує в топі забарвлення військової форми армії РФ, а не з пікселем, як це прийнято в ЗСУ.

У коментарях її звинуватили в нарузі над святом. Також можна знайти безліч повідомлень з проханням вийти на зв’язок і хоч щось опублікувати про звірства в рідній країні – ймовірно, вони були написані вже в період мовчання Смеюхи.

Читати також:
"Людини не стало, але її щоденник, вчинки, останні слова є в нашому фільмі": Алан Бадоєв у "Сніданку з 1+1" презентував новий тизер фільму "Довга доба"
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.