Коли закінчиться війна: звільнення територій може затягнутися – екстрасенс

86

Україна обов’язково звільнить всі свої території. Однак, звільнення земель до кордонів 1991 року може затягнуться на три роки, спрогнозував екстрасенс Роман Шептицький в інтерв’ю УНІАН.

Відповідаючи на питання, чи незабаром українці повернуться до своїх територій, він відповів: “Так, тому що ми йдемо до перемоги. Шлях до неї буде відбуватися у два етапи. По-перше, це звільнення наших територій, повернення до кордонів до повномасштабного вторгнення. Це вже дуже велика перемога”.

Що ж стосується звільнення інших територій, то, на думку Шептицького, цей процес може затягнутися від року до трьох:

“Однак це залежить від багатьох факторів, тому стовідсотково сказати по датах поки не можу. Це ж стосується продовження воєнного стану. Можливо, ближче до наступної весни його скасують”.

“Ще одна перемога – звільнення Запорізької АЕС. Шанси високі, однак майбутнє часто переписується вищими силами, тому сценарії можуть змінюватися. Нам потрібно більше об’єднуватися в енергетичному плані, тоді швидше прийдемо до перемоги”, – додав він.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс розповів, що війна в Україні спеціально розтягується, а впливає на це Джо Байден, який мріє виграти на президентських виборах в Америці.

Читати також:
Помер засновник легендарного гурту "Boney M"
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.