Кличко проти тиску уряду: боротьба за управління Києвом

4 903

Віталій Кличко, мер Києва, висловив обурення зростаючим тиском з боку уряду на нього і місцеву адміністрацію. У публічному зверненні він звинуватив центральну владу в зусиллях із компрометації його репутації та знеціненні роботи київської влади. Кличко підкреслив, що безперервні обшуки створюють перешкоди для роботи об’єктів критичної інфраструктури і ведуть до паралічу міських управлінь.

Віталій Кличко також висловив здивування з приводу того, що голови районів, підзвітні центральній владі, не зазнають подібного тиску. За його словами, це ставить під сумнів об’єктивність і відсутність політичних мотивів у діях уряду.

Водночас у ЗМІ з’явилися чутки про можливе призначення нового голови Київської обласної військової адміністрації. Претендентом на цю посаду називають Віталія Кіма, поточного голову Миколаївської обласної військової адміністрації.

Мер Києва звинуватив адміністрацію президента Зеленського в організації тиску на його керівництво після обшуку його квартири. Зі свого боку, Служба безпеки СБУ підтвердила факт обшуку, але спростувала свою причетність до тиску на Кличка.

У звітах місцевих ЗМІ припускають, що Віталія Кличка можуть розглядати як потенційного суперника президента Зеленського на майбутніх президентських виборах 2024 року. Кличко наголошує, що будь-які спроби використати його як мішень для політичних атак – це маніпуляції, і його основним пріоритетом залишається управління столицею в ці важкі часи.

Джерело: https://www.kyivpost.com/post/18544

Читати також:
Дрони ГУР уразили нафтопереробний завод у Калузькій області РФ – джерело
Залишіть відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.